FaceTime

Juba kell 4 öösel võis aimata, et tervislikel põhjustel ei ole mul võimalik tundi kohale minna. Tõenäoliselt toidumürgitus. Šokeeriv. Minu väga suurest austusest õppejõudude vastu, oma isiklikust õpimotivatsioonist ja tehnilisest valmidusest johtuvalt palusin Hansu, et ehk saan digitaalselt osaleda. Pakkusin ise välja Skype kuna sealt oleks saanud kuulata ja ekraanil toimuvat jälgida (ja ise oma pilti mitte näidata). Kasutame seda töös tihti nii grupivestlusteks kui koosolekuteks. Hans pakkus välja FaceTime video parema kvaliteedi ja töökindluse tõttu. Tsiteerin ka: “Inimesed on olulised, mitte screen” Hans Põldoja. Olin muidugi nõus nende argumentidega. Plaanisin kasutada FaceTime’i iPadis ja Hans samuti. Natuke küll oleks häbenenud ennast näidata kuid soov õppida oli suurem.

iPadi ma kohe muidugi kasutada ei saanud sest lootsin ühe uuenduse ära teha kuid see ei jõudnud ennast valmis.. Tuli võtta telefon ja seegi tegi oma tööd ootuspäraselt hästi. Teisel poolajal sain ka iPadi kasutada. Kuuldavus ja nähtavus oli esimesel poolajal parem. Aga võimalik, et see oli võrgu probleem. Korra katkes ära ka kuid suuremat segadust sellestki ei tekkinud.

Downside on see, et Hans vaeseke pidi oma iPadiga palju vehkima, et seda suurepärast operaatoritööd teha:) Aga minul oli seevastu täiesti kontakttunni kogemus ning sain isegi vestlustest osa võtta. Julgen igal juhul soovitada. Kuna ma olen ise alles kutsepedagoogika bakalaureuseõppes ja enamus teist on tegevad haridustehnoloogid/pedagoogid siis mu pidev hirm on see, et ma ei ole teiega päris samal leheküljel. Ja seetõttu ei soovi ma ühtegi tundi vahele jätta.

Olen väga tänulik! Minu suurim lugupidamine!

pilt

Jäta sõna

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s